RN732BTTD9202B25
MFR.Part #
RN732BTTD9202B25
JLCPCB Part #
C4012613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 92kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS