AA1206FR-07909KL
MFR.Part #
AA1206FR-07909KL
JLCPCB Part #
C4183626
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS