RN732BTTD8450F10
MFR.Part #
RN732BTTD8450F10
JLCPCB Part #
C3938367
Description
-55℃~+155℃ 125mW 845Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS