RN732BTTD8452F10
MFR.Part #
RN732BTTD8452F10
JLCPCB Part #
C3966551
Description
-55℃~+155℃ 125mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS