RN732BTTD82R5D25
MFR.Part #
RN732BTTD82R5D25
JLCPCB Part #
C3957818
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS