RN732BTTD8251A25
MFR.Part #
RN732BTTD8251A25
JLCPCB Part #
C3954726
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS