ERA-8VEB1300V
MFR.Part #
ERA-8VEB1300V
JLCPCB Part #
C6239783
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS