RN732BTTD7680B25
MFR.Part #
RN732BTTD7680B25
JLCPCB Part #
C3981663
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS