RN732BTTD75R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD75R9D100
JLCPCB Part #
C4179765
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS