RN732BTTD7590F10
MFR.Part #
RN732BTTD7590F10
JLCPCB Part #
C3918934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 759Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS