RT1206BRD0719K8L
MFR.Part #
RT1206BRD0719K8L
JLCPCB Part #
C20166179
Description
-55℃~+155℃ 19.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS