RN732BTTD7590C10
MFR.Part #
RN732BTTD7590C10
JLCPCB Part #
C4065572
Description
-55℃~+155℃ 125mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS