RN732BTTD73R2F100
MFR.Part #
RN732BTTD73R2F100
JLCPCB Part #
C3956151
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS