RN732BTTD7231B05
MFR.Part #
RN732BTTD7231B05
JLCPCB Part #
C6277274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS