RN73R1ETTP1023C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1023C25
JLCPCB Part #
C2521419
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 50V 63mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS