RN732BTTD6493F100
MFR.Part #
RN732BTTD6493F100
JLCPCB Part #
C3924992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS