RN73R1JTTD5602A10
MFR.Part #
RN73R1JTTD5602A10
JLCPCB Part #
C2572886
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS