RN732BTTD6421A25
MFR.Part #
RN732BTTD6421A25
JLCPCB Part #
C4045100
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS