RN73H1JTTD1470D50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1470D50
JLCPCB Part #
C3914447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS