RN732BTTD6341D25
MFR.Part #
RN732BTTD6341D25
JLCPCB Part #
C6407517
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS