SG73P2BTTD3922D
MFR.Part #
SG73P2BTTD3922D
JLCPCB Part #
C4079071
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS