RN732BTTD6341D10
MFR.Part #
RN732BTTD6341D10
JLCPCB Part #
C4297761
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS