RN732BTTD60R4D50
MFR.Part #
RN732BTTD60R4D50
JLCPCB Part #
C4139274
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS