RN732BTTD6042D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD6042D25
JLCPCB Part #
C3928692
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS