RN732BTTD5601A25
MFR.Part #
RN732BTTD5601A25
JLCPCB Part #
C4264364
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS