RN732BTTD5691A05
MFR.Part #
RN732BTTD5691A05
JLCPCB Part #
C4222888
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS