RN73R2BTTD5420B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD5420B50
JLCPCB Part #
C4275756
Description
-55℃~+155℃ 250mW 542Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS