RN732BTTD5602A25
MFR.Part #
RN732BTTD5602A25
JLCPCB Part #
C3968034
Description
-55℃~+155℃ 125mW 56kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS