RN732BTTD5563B50
MFR.Part #
RN732BTTD5563B50
JLCPCB Part #
C7293103
Description
-55℃~+155℃ 125mW 556kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS