RN732BTTD5491B05
MFR.Part #
RN732BTTD5491B05
JLCPCB Part #
C4070317
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS