ERJ-8BQJ2R0V
MFR.Part #
ERJ-8BQJ2R0V
JLCPCB Part #
C2082349
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS