RN73R1JTTD6200B10
MFR.Part #
RN73R1JTTD6200B10
JLCPCB Part #
C2564497
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS