RN732BTTD5052C25
MFR.Part #
RN732BTTD5052C25
JLCPCB Part #
C3997330
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS