RN732BTTD4703B25
MFR.Part #
RN732BTTD4703B25
JLCPCB Part #
C520867
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS