RN73H1JTTD1061D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD1061D100
JLCPCB Part #
C4342421
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS