RN732BTTD4590D100
MFR.Part #
RN732BTTD4590D100
JLCPCB Part #
C4282169
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS