RN732BTTD4532F100
MFR.Part #
RN732BTTD4532F100
JLCPCB Part #
C4072733
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS