RN732BTTD4530C50
MFR.Part #
RN732BTTD4530C50
JLCPCB Part #
C4311124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS