RN732BTTD6812F50
MFR.Part #
RN732BTTD6812F50
JLCPCB Part #
C4276746
Description
-55℃~+155℃ 125mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS