RN73H2ETTD4321C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4321C50
JLCPCB Part #
C3955266
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS