RN732BTTD4321B05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD4321B05
JLCPCB Part #
C4018384
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS