ERJ-P08D2803V
MFR.Part #
ERJ-P08D2803V
JLCPCB Part #
C4096000
Description
-55℃~+155℃ 280kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS