RN732BTTD3320C10
MFR.Part #
RN732BTTD3320C10
JLCPCB Part #
C4259333
Description
-55℃~+155℃ 125mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS