RN732BTTD4302F100
MFR.Part #
RN732BTTD4302F100
JLCPCB Part #
C4209899
Description
-55℃~+155℃ 125mW 43kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS