RN732BTTD21R5B50
MFR.Part #
RN732BTTD21R5B50
JLCPCB Part #
C5732859
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS