RN732BTTD4300F25
MFR.Part #
RN732BTTD4300F25
JLCPCB Part #
C4332669
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS