RN732BTTD4300A10
MFR.Part #
RN732BTTD4300A10
JLCPCB Part #
C4070554
Description
-55℃~+155℃ 125mW 430Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS