RN732BTTD42R2D100
MFR.Part #
RN732BTTD42R2D100
JLCPCB Part #
C4262098
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS