SR731HTTC5R10F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR731HTTC5R10F
JLCPCB Part #
C2600287
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+400ppm/℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS