RN73R1ETTP5620F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5620F50
JLCPCB Part #
C4120459
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS